ŁOŻYSKO BLACKBEARING UB-2753765-MAX 27.5x37x6,5-138593
ŁOŻYSKO BLACKBEARING UB-2753765-MAX 27,5x37x6,5
Dostępny
Ilość
local_shipping Szybka wysyłka - wysyłamy w 24h.
settings_backup_restore 14 dni na zwrot - kupuj bez ryzyka.
verified_user Gwarancja - oficjalna polska dystrybucja.
Płacę z PayU Płacę BLIKiem
lock Bezpieczne szyfrowanie SSL
help_outlineZapytaj o produkt
Akceptuję zasady polityki prywatności
Na rysunku zaznaczone kolorem czerwonym.
Wymiary: 27,5x37x6,5mm,
Producent: Blackbearing
10 Przedmioty
Opis
Szerokość
6,5mm
Średnica zewnętrzna
37mm
Średnica wewnętrzna
27,5mm