ŁOŻYSKO BLACKBEARING UB-2753765-B3 27,5x37x6,5-134561
ŁOŻYSKO BLACKBEARING UB-2753765-B3 27,5x37x6,5
Dostępny
Ilość
local_shipping Szybka wysyłka - wysyłamy w 24h.
settings_backup_restore 14 dni na zwrot - kupuj bez ryzyka.
verified_user Gwarancja - oficjalna polska dystrybucja.
Płacę z PayU Płacę BLIKiem
lock Bezpieczne szyfrowanie SSL
help_outlineZapytaj o produkt
Akceptuję zasady polityki prywatności
Łożysko pasuje do zawieszenia roweru Scott Spark od 2022 roku.
  • Model: UB-2753765-B3
  • Wymiary (wew x zew x szer)  : 27,5x37x6,5
  • Materiał kulek: stal chromowa SAE52100
  • Pierścienie: stal chromowa SAE52100
  • Koszyk: stal chromowa
  • Uszczelnienie: 2RS – ochrona przed wodą i zanieczyszczeniami
  • Standard precyzji: ABEC 3
  • Zastosowanie: rowery i komponenty rowerowe
  • Zgodność: idealny zamiennik łożysk OEM
UB-2753765-B3
6 Przedmioty
Opis
Szerokość
6,5mm
Średnica zewnętrzna
37mm
Średnica wewnętrzna
27,5mm